Strict (2048): mktime(): You should be using the time() function instead [APP/Controller/CenikController.php, line 46]
Cenik

Lokalita

Rezidence AmébaBytový dům Améba se nachází v oblasti, která bývá často označována za „Malou Stranu Ostravy.“ Konkrétně je projekt umístěn v klidové části lokality Komenského sadů, uzavřené ulicemi Sadová, Horová a Blahoslavova. Toto místo nabízí příjemné bydlení v zeleni, kompletní občanskou vybavenost i nepřeberné možnosti pro sportovní vyžití a volný čas vůbec.

Ostrava je se svými 320 tisíci obyvateli sídelním městem Moravskoslezského kraje. Představuje také významné kulturní a sportovní centrum celé Moravy. Má pět divadelních scén se stálými soubory a řadu dalších kulturních domů. Každoročně vítá tisíce návštěvníků na festivalech, jako je například Janáčkův máj. Nabízí hodnotné výstavy v Domě umění, desítkách galerií i dalších výstavních prostorách. Jsou zde populární hudební kluby, ve kterých hostuje řada umělců. Rezidence AmébaDoslova fenoménem se stala vyhlášená a turisty vyhledávaná Stodolní ulice s tamní sedmdesátkou barů. Ze sportů tu mají nejdelší tradici lední hokej, fotbal, volejbal, házená a basketbal.

V posledních letech zažívá Ostrava dynamický rozvoj. Vzniká zde řada nových výrobních a montážních podniků, buduje se nová infrastruktura, kultivuje životní prostředí. Již dnes je město významným dopravním uzlem s hustou sítí městské hromadné dopravy, pěti železničními stanicemi a mezinárodním letištěm Mošnov. Bohatá průmyslová historie Ostravy navíc zanechala jejím obyvatelům ojedinělé technické dědictví, jehož hodnota jen poroste a už v dnešní době přitahuje zraky všech zahraničních návštěvníků.

 

Prohlédněte si park pomocí Google StreetView


Zvětšit mapu

Prozkoumejte okolí pomocí Mapy.cz


Zvětšit mapu
blank


[logo] GAVLAS - aukční a realitní agentura
 GAVLAS – aukční a realitní agentura, Havlíčkovo nábřeží 38, 702 00 Ostrava, tel.: 596 113 377,  ostrava@gavlas.cz